Двокімнатна квартира №56

Параметри квартири
Під'їзд 2, поверх 7/10
  • Загальна площа 84,94 м2
  • Житлова площа 38,12 м2
  • Кухня 19,41 м2
Як відбувається покупка квартири
Ціна за квадратний метр

Ціна за квадратний метр залежить від умови придбання та поверху будинку:

— стандартна ціна складає еквівалент 800$/кв.м. (1,8,9,10 поверхи) та 850$/кв.м. (2-7 поверхи)

— за умови повної 100% оплати надаємо знижку 5% від загальної вартості, отже ціна складатиме еквівалент 760$/кв.м. (1,8,9,10 поверхи) та 807,5$/кв.м. (2-7 поверхи)

Як забронювати квартиру

Пропонуємо послугу попереднього бронювання. Ця послуга вигідна обом сторонам: забудовник отримує підтвердження серйозності намірів клієнта, а покупець може без зайвої метушні зайнятися продажем старої квартири або оформленням іпотеки. Ще одним приємним бонусом є той факт, що вартість заброньованої квартири фіксується, і ви можете не опасатися раптового стрибка цін. Бронь оформлюється у вигляді Гарантійного листа, в якому прописуються умови майбутньої операції і закріплюється зобов’язання про укладення основного договору в термін — 1 місяць.

Розстрочка, кредит

Придбання квартири також можливе у:

— розстрочку від забудовника (під 0% річних, на строк до червня 2022 р., з першим внеском 50%)

— кредит (іпотека 7% річних на строк до 20 років з першим внеском 15%; або будь-який споживчий кредит — від 2,99% річних на строк до 3 років)

Як відбувається оформлення

Купівля квартири в нашому комплексі оформлюється за допомогою укладення договору купівлі-продажу майнових прав. Після введення будинку в експлуатацію, за умови повної оплати, майнові права на квартиру передаються покупцю та реєструється право власності на нерухоме майно. Додаткові платежі при оформленні складаються з комісії банку за переказ грошових коштів на рахунок забудовника та послуги реєстрації нерухомого майна.

В якому стані здаються квартири

Квартири здаються у чорновому стані під ремонт згідно

Здача будинку в експлуатацію

Введення будинку в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2021 року

Замовити перегляд